7 Najlepsze Oleje włosów dla szybszego wzrostu włosów

ktory-olej-do-wlosow

Upewnij się, że olej kokosowy jest niewybredny jeśli go kupić w sklepie dla najlepszych właściwości lecznicze.

To ważne dla kobiet wszystkich rodzajów włosów aby go odpowiednio nawilżona, aby zapobiec rzeczy jak uszkodzenia, awarii i rozdwajaniu, „wyjaśnia Phoenyx Austin, MD, dietetyk i autor Jeśli kochasz to, to będzie rosnąć Wiedziałem jednak moje obfite cienkie loki przydałby się zastrzyk nawodnienia, więc byłem chętny, aby umieścić tę starożytną praktykę na próbę, i sprawdzić, czy przekształciła moje włosy.

Użyłem tego i stał się kulą smaru. Ja umyłem Hair 3 razy z detoxing błota szamponem i używane tony sody, aby olejowanie włosów na mokro spróbować odzyskać normalne „włosy tekstury bezskutecznie. Wszelkie sugestie lub przynajmniej logika, dlaczego tak się dzieje z moimi włosami. Czuję, że mam suche włosy, ale kiedy kłaść odżywczy „na nim takie jak olej lub miodu to jak moje włosy odrzuca go i zaczyna detoxing wszystko od nowa.

Nałożyć cienką warstwę oleju na wałkach włosach, koncentrując się na końcach. Olej z głowy działa jego drogę od nasady do czubka włosów. Jest to już wycieczka dla osób z długimi włosami, choć, więc końce są często suche i łamliwe. Kręcone włosy ma również tendencję do wyschnięcia na dole, ponieważ loki i załamań zatrzymać olej z pracy w dół pasma.

Czy możesz mi pomóc z ziołowych rozwiązanie Weź trochę oleju kokosowego i stosować go na wilgotne włosy zaczynając od końcówek. Unikać powierzchni korzenia, jak olej kokosowy może ważyć korzenie w dół. Trzymaj włosy w kok, gdy śpisz i upewnij olejek do włosów się, że Twoje włosy są uwodnione z olejem kokosowym regularnie. Może chcesz zachować mały pojemnik oleju kokosowego z tobą przez cały czas w ciągu dnia, aby zastosować podczas podróży. Raz w tygodniu zrobić gorący leczenie oleju. Rozgrzać oliwę, olej kokosowy lub olej z awokado i uruchomić go za pośrednictwem suche włosy. Pozostawić na leczenie przez co najmniej 30 minut, a następnie szampon i odżywić włosy regularnie będzie.

You may also like