Jak wybrać olej do olejowania włosów?

piekne-wlosy

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o olejach i jak można je zrobić włosy bardziej piękne i zdrowe, w tym blogu jest dla ciebie. Dziś będziemy dzielić 5 z naszych ulubionych olejów i jak z nich korzystać!

Utrata włosów występuje z powodu różnych przyczyn. Ale jeśli są na ogół wolne od jakiegokolwiek poważnego stanu zdrowia, a jeśli utrzymania zdrowej diety i bezstresowe życie, to większość przypadków utraty włosów (~ 90%) są ze względu na genetyczną hormonu + (androgenów). Niewiele można zrobić w takim przypadku bez pomocy leków anty-androgenów (finasteryd, dutasteryd) i rozszerzającego olej do włosów naczynia (minoksydyl). Ale są to niebezpieczne leki i mieć poważne skutki uboczne. Reszta cały olej / szampon / serum / dodatek / mezoterapii / PRP / dr.batra / richfeel / dr.pauls „itp to tylko wielkie oszustwo, bez względu na to, jak za drogie albo jak egzotyczne są. Przemysł pielęgnacji włosów jest miliardów dolarów przemysłu, pełne pieniędzy ssania bestie i grają z sentymentem i niepewności narodów.

Od skromnych początkach w jej kuchnia, Carol Córka założyciela Lisa Cena przekształcił swe ukochane olej do włosów hobby mieszania zapachów w domu w imperium kosmetycznego. Po sprzedaniu jej naturalne kosmetyki na pchlich targach i od jej salonie, Cena oficjalnie ustanowiony córka Carol, czule nazwany matką. Dziś proponujemy prestiż włosów, ciała i pielęgnacji skóry produkty wykonane z rzadkich, naturalnych składników, takich jak Monoi Oil, Shea i kakao Butters i Acai. Mamy kolekcje naprawy (top-seller Monoi), doskonałe loki (klasyczny Mleko włosów) i koją skórę (ulubione ciasteczka migdałowe).

Bajaj Krople Almond Hair Oil jest w szklanej butelce i kolor oleju jest jak piwowarski ciemno jasnożółty. Jest to najlepszy olej do wzrostu włosów, która daje prawidłowe odżywienie dzięki dobroci migdałów. Jest lekki i nie klei się. Bajaj Almond Drops posiada 300% więcej witaminy E niż olej kokosowy. W ten sposób odżywiają cebulki włosów i ich mocne i zdrowe. Zawiera również olej mineralny, olej roślinny, perfumy, olej ze słodkich migdałów i witamina E. To pomaga olejowanie włosów na odżywkę zapobiec spadek włosów i sprawiają, że włosy mocniejsze.

Miałem problemy włosów spadek od 2001 roku, ale nie tracę włosy, ale w 2011 roku, zauważyłem, że moje włosy spada, ponieważ moja skóra głowy była łatwo widoczna Aloes ma właściwości, które promują wzrost nowych włosów. Używaj szamponu, który zawiera Aloe Vera. Poczekaj, aż twoje włosy są całkowicie suche zanim szczotka lub grzebień go. Unikać źródeł ciepła, takich jak suszarka do włosów i prostowanie żelazka. Weź cebulę i zetrzeć go wyodrębnić soku z cebuli wymieszać z Aloe Vera i białka jaja, dopóki nie wystarcza do pokrycia włosów. Użyj leczenie raz w tygodniu na suche włosy, przez co najmniej 30 minut, a następnie umyć włosy jak zwykle.

You may also like