Różne sposoby olejowania włosów, który wybrać?

sposoby-olejowania-wlosow

Ten zabieg głębokiego oleju dodaje warstwę wilgoci do sucha, matowa, łamliwe włosy, aby uzupełnić i utrzymać naturalną równowagę włosom. Mieszanka ekstraktów rumianku i nagietka i pracy olej szafranowy, aby włosy bardziej miękkie i bardziej elastyczne, więc jest to łatwiejsze do stylu z wykończeniem wysoki połysk. Doskonały jako szampon lub wstępnej obróbce gorącym oleju w prysznic dla głębszego klimatyzacji i dodatkowego nawodnienia.

olej nie tylko do włosów grubych i / lub suche włosy! Przynajmniej tak mówi Pauline Maynard, nasz w domu przemysł kosmetyczny olejowanie włosów na mokro weteranem, który pracował nad produktami dla Maybelline i Vichy (a kto wyrzucenia nas z cudów kompaktów poduszki ostatnia zima). Ona jest typem osoby, która, kiedy poprosić o zalecenia produktów od ręki, możesz skończyć się trzy wszystkie z przypadków użycia odrębnych. Ona dobrze jest mieć wokół, biorąc pod uwagę naszej pracy.

Nic nie daje włosom wilgoci impuls szybkie-fix zupełnie olej do włosów jak olej jakości włosów – i jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci znaleźć najlepszy olej dla Twojego rodzaju włosów z naszym łapanki z najlepszych wydajnych produktów. Jeśli masz suche lub zniszczone włosy, należy nałożyć cienką warstwą oleju włosów nad swoimi zamkami po umyciu i przejdź łatwe w obróbce cieplnej, i powinieneś zobaczyć poprawę kondycji swoimi włosami w krótkim czasie.

Zrób sproszkowaną mieszankę bhrangraj, aloes i Amla i dodać ją do mleka i wody. Można dodać trochę kashayam również. Gotować tej mieszaniny przez dłuższy czas, dopóki nie tworzy gęstą masę. Stąd gotować trochę dłużej, aż cała woda wyparuje i przesączyć mieszaninę. Niech przed zapisaniem go schłodzić przez chwilę. Mieszanina ta trwa przez około rok i pół.

Staramy się nie ulegając opakowaniu ładna – oczekiwanie, zamiast oceniać produkty od sposobu ich wykonania. Jednak, gdy te piękne butelki Mythic Oil hit naszych biurkach, nie mogliśmy pomóc, ale zakochać się w dość marokańskich wzorów. Na szczęście, można ocenić te butelki olejek do włosów przez ich okładek – to działa! Dostępne są cztery wersje: Bogate (dla gęstej sierści), Colour Glow (do włosów farbowanych, oczywiście), spożywcze (światło wystarczy dla wszystkich), a wzmacniające mleko (do rozczesywania).

You may also like